تبلیغات
 هواداران احسان خواجه امیری - ترانه «در مسیر زاینده رود» را برای تقدیر از فتحی در «یک خاطره از فردا» گنجاندم
تبلیغات سمت راست

منوی کاربری

منوی اصلی
ابر برچسب ها
لینک دوستان
بیشترازهیچی،کمترازهمه چی
هرچی بخوای اینجا هست
آخرین اخبار چلسی
همه لینکها

نظرسنجی
بهترین آلبوم احسان خواجه امیری کدام است؟


bia2gem

آخرین ارسالی ها
آهنگ نابرده رنج با صدای احسان خواجه امیری
مصاحبه با آقای محمد مرشدی ، کنسرت گذار کنسرت اصفهان
اجرای احسان خواجه امیری در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه
گزارش تصویری از کنسرت 4 آذر لنگرود
گزارش تصویری از کنسرت احسان خواجه امیری در برج میلاد
كنسرت بندر عباس احسان خواجه امیری
برنامه كنسرت های احسان خواجه امیری
مصاحبه احسان خواجه امیری با مجله سروش
سری دوم عکس های اختصاصی از کنسرت اصفهان
«تیتراژ خوش‌نشین‌ها را در 2 روز ساختم..!» ( هنوز با احسان خواجه امیری کار می کنم )
تولدت مبارک...
گزارش تصویری از شب دوم کنسرت تالار بزرگ کشور ( همچنین سری سوم تصاویر شب اول )
احساس می‌كنم اولین بار است روی صحنه آمده‌ام! (موسیقی ما )
گزارش تصویری(2) از کنسرت احسان خواجه امیری در تالار بزرگ کشور
گزارش تصویری از کنسرت احسان خواجه امیری در تالار بزرگ کشور
لیست کامل مطالب ارسالی

ترانه «در مسیر زاینده رود» را برای تقدیر از فتحی در «یک خاطره از فردا» گنجاندم
ترانه «در 
مسیر زاینده رود» را برای تقدیر از فتحی در «یک خاطره از فردا» گنجاندم
نشست رسانه‌ای سریال «در مسیر زاینده رود» که در ماه مبارک رمضان از شبکه اول روی آنتن رفت، ظهر دوشنبه در طبقه دوم تالار وحدت برگزار شد.
در این نشست که با حضور حسن فتحی؛ کارگردان، مهرداد ضیایی بازیگر و مشاورلهجه و احسان خواجه امیری؛ آهنگساز و خواننده این سریال همراه بود، ضیایی درباره انتخاب بازیگران بومی گفت: در سفر دومی که به اصفهان داشتیم بسیاری از بازیگران جوان و مستعد اصفهانی را دیدیم، اما محدودیت زمانی باعث نپذیرفتن این ریسک شد که سنگینی بار نقش‌های اصلی را بر دوش بازیگران بی تجربه بگذاریم.
وی افزود: البته تعدادی از بازیگران صاحب سبک اصفهانی نیز مد نظر ما برای استفاده در این کار بودند که عده بسیاری از آن‌ها درگیر سریال «اوسنه پادشاهی» امرالله احمدجو بودند و امکان حضور آن‌ها در سریال ما میسر نبود.
ضیایی با اشاره به لهجه این سریال بیان داشت: اگر نقصانی در این زمینه وجود داشت، متوجه من است. گرچه من همان زمان به همشهریان اصفهانی‌ خود گفتم اگر شما زمانی توانستید کاملا بدون لهجه حرف بزنید بازیگران تهرانی نیز موفق می‌شوند بدون اشتباه اصفهانی حرف بزنند.


در ادامه مطلب عكس ها و توضیحات این نشست خبری را بخوانید...
احسان خواجه امیری نیز طی سخنانی درباره سرایت شتاب زدگی تولید مجموعه به ساخت موسیقی گفت: دفعاتی بود که غروب سریال را به دست من می‌رساندند و من تنها چند ساعت تا پخش وقت داشتم که آهنگسازی کار را انجام دهم و حتی یک بار ساخت ترانه کلیپ 2 دقیقه‌ای در کار را نیز در همین مدت زمان انجام دادم.
وی افزود: اگر زمان بیشتری -حداقل 3، 4 روز- در اختیار داشتم کار بهتری ارائه می‌شد. مهم ترین دلیل حضور من در این کار آقای فتحی بود و من ترانه «در مسیر زاینده رود» را نیز به خاطر قدردانی از حسن فتحی در آلبومم قرار دادم.
خواجه امیری همچنین با اشاره به کنسرتی که در اصفهان خواهد داشت، نسبت به موفقیت این کنسرت اظهار امیدواری کرد.
علت قرار دادن ترانه سریال در مسیر زاینده رود در البوم
وی در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا درباره گنجاندن ترانه «خلاصم كن» در آلبوم جدیدش، گفت: از آنجا كه سر «میوه ممنوعه» فرصت نداشتم از عفیفه و فتحی قدردانی كنم، می‌خواستم این ترانه را در آلبوم جدیدم بگذارم و حتی می‌خواستم آلبوم جدیدم را به آقای فتحی تقدیم كنم.
ساخت موسیقی دو ساعت مانده به پخش
حسن فتحی نیز درباره همكاری با احسان خواجه امیری گفت: آقای خواجه امیری خودشان را سانسور كردند. بعضی اوقات دو ساعت مانده به پخش، سریال را به خواجه امیری می‌رساندیم و فكر نمی‌كنم هیچ آهنگسازی می‌توانست دراین فرصت این قطعات را بسازد. بعضی از قطعات او بسیار خوب بود. من حتی برخی بخش‌ها را بیشتر از «میوه ممنوعه» می‌پسندیدم و این به استعداد این هنرمند برمی‌گردد.
خواجه‌امیری:
آلبوم جدیدم كه به تازگی وارد بازار شده نیز ترانه سریال «در مسیر زاینده‌رود» را در خود جای داده كه این ادای احترام و نوعی قدردانی به فتحی برای این پروژه و مجموعه «میوه ممنوعه» بود
در بخش دیگری از این نشست، احسان خواجه‌امیری با اشاره به زمان‌بندی كار برای ساخت موسیقی در این مجموعه اظهار كرد: متأسفانه زمان كافی برای ساخت موسیقی در این مجموعه وجود نداشت و به طور مثال سكانسی بود كه ساعت 4 بعدازظهر به دست من می‌رسید و باید همان شب روی آنتن می‌رفت و این فرصت كمی بود تا برای آن سكانس قطعه موسیقی نواخته شود.
خواجه‌امیری عنوان كرد: قطعا اگر چند روز بیشتر وقت داشتم كار خیلی بهتر از این می‌شد. اما با تمام این تفاسیر مهمترین دلیل من برای همكاری با مجموعه وجود حسن فتحی و كار كردن در كنار ایشان بود.
وی در ادامه افزود: آلبوم جدیدم كه به تازگی وارد بازار شده نیز ترانه سریال «در مسیر زاینده‌رود» را در خود جای داده كه این ادای احترام و نوعی قدردانی به فتحی برای این پروژه و مجموعه «میوه ممنوعه» بود.
خواجه‌امیری و نپذیرفتن كارهای مناسبتی
احسان خواجه امیری در نشست امروز در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر اینكه آیا شتابزدگی در ساخت موسیقی نیز وجود داشت؟ گفت: این اتفاق برای من هم افتاد؛ در این سریال گاه برای سكانسی كه قرار بود همان روز پخش شود، باید موسیقی تولید می‌كردیم. در هیچ جای دنیا شاهد نیستیم كه ساعت 5 عصر به آهنگساز اعلام كنند كه برای همان قسمتی كه قرار است شب پخش شود، دو دقیقه‌ كلیپ بسازد.
وی ادامه داد: اگر سه تا چهار روز بیشتر فرصت داشتم و می‌توانستم موسیقی را با فتحی چك كنم، كار بهتر می‌شد.
خواجه امیری مهم‌ترین عامل حضورش در سریال «در مسیر زاینده‌رود» را حسن فتحی دانست و گفت: امیدوار بودم در این كار بتوانم از تجربیات ایشان استفاده كنم، اما تنها زمانی كه می‌توانستم ایشان را ببینیم بعد از پخش بود. امیدوارم شرایطی پیش نیاید كه بازهم مجبور شوم كارهایی این‌چنین را بپذیرم.
وی در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا درباره گنجاندن ترانه «خلاصم كن» در آلبوم جدیدش، گفت: از آنجا كه سر «میوه ممنوعه» فرصت نداشتم از عفیفه و فتحی قدردانی كنم، می‌خواستم این ترانه را در آلبوم جدیدم بگذارم و حتی می‌خواستم آلبوم جدیدم را به آقای فتحی تقدیم كنم.


عكس های این نشست :
عكس شماره یك
عكس شماره دو
عكس شماره سه
عكس شماره چهار
عكس شماره پنج
عكس شماره شش
عكس شماره هفت
عكس شماره هشت
عكس شماره نه
عكس شماره ده
عكس شماره یازده
عكس شماره دوازده
عكس شماره سیزده
عكس شماره چهارده
عكس شماره پانزده
عكس شماره شانزده
عكس شماره هفده

دانلود كل عكس ها در یك فایل زیپتبلیغات سمت چپ

آمار سایت
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

صفحه بندی وبلاگ
صفحات اضافی
لینکستان
قالب های جدید میهن بلاگ
سامانه طلایی پیامک
خاطرات
همه لینکها || ارسال لینک


آماده سازی : میثم . جعفربگلو || قدرت گرفته از : MtO2.CoM